Blog

Na co należy zwracać uwagę podczas wynajmu auta?

Osoby, które mają prawo jazdy, ale nie korzystają na co dzień z samochodu, nie muszą decydować się na zakup własnego samochodu. Zamiast tego mogą wypożyczać dopasowane do ich potrzeb modele w momencie, gdy będą ich potrzebować, np. na weekendowy wyjazd z przyjaciółmi, załatwienie określonych spraw biznesowych czy też wakacje z rodziną. Zanim jednak podpiszemy umowę z wypożyczalnią, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Jakich?

Czytaj dalej

W jakich sytuacjach warto wynająć auto?

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez samochodu. Ludzie cenią sobie komfort dojazdu do pracy, możliwość szybkiego przetransportowania się w dowolne miejsce, czy też przewiezienia cięższych rzeczy. Niestety, samochody jak każde inne rzeczy, psują się w miarę eksploatacji, przez co ich właściciele nie zawsze mają dostęp do własnego auta. Rozwiązaniem w tej sytuacji jest wynajem pojazdu.

Czytaj dalej

Czym kierować się podczas wyboru wypożyczalni aut?

Wypożyczenie samochodu to ciekawa alternatywa dla osób, których pojazd uległ wypadkowi lub jest aktualnie w naprawie. To opcja również dla tych, którzy muszą wynająć pojazd w celu odbycia wyjazdu służbowego lub po prostu chcą przetestować konkretny model pojazdu przed jego zakupem. Na rynku pojawia się coraz więcej firm zajmujących się wypożyczaniem aut, jak wybrać najlepszą?

Czytaj dalej